KONST / Litografier / Litografi 14652064
nr 1465 2064
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 199/330, daterad 73, handfat. Bildmått: 27x34,5cm, yttermått inklusive ram: 50x57cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:01:33
350 kr
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren